platobné metódy

Možné platiť aj kartou

0903 106 943

Taxi pre deti Bratislava

Nonstop 24/7 - 0903 106 943

Patríte k zaneprázdneným rodičom, ktorí nestíhajú voziť svoje deti na krúžky, alebo nastala neplánovaná situácia a vy potrebujete zabezpečiť pre svoje deti odvoz? V tom prípade máme pre vás riešenie. Naše taxi pre deti v Bratislave váš problém hravo vyrieši.

Posadiť samotné dieťa bez rodiča do taxíku? Kedysi nepredstaviteľné, no dnes je to realita. Taxi totiž patrí medzi najbezpečnejšie spôsoby dopravy v meste a oproti hromadnej doprave má mnoho výhod. Naše baby taxi v Bratislave dopraví vašu ratolesť presne tam, kam budete potrebovať. Pri preprave detí platia isté pravidlá a my sa ich snažíme dodržiavať na 100 %. Najdôležitejším pravidlom je bezpečnosť. Naše taxi pre deti v Bratislave je vybavené kvalitnou autosedačkou pre deti rôzneho veku. Samozrejmosťou je pás, ktorý vodič vždy pred jazdou skontroluje.

taxi pre deti Bratislava

Už sa viac nemusíte báť pustiť svoje deti do školy či na krúžky samé. Naše baby taxi v Bratislave je tu pre vás kedykoľvek budete potrebovať. V prípade potreby sa ako rodič môžete spojiť priamo s vodičom, ktorý vám ochotne podá informácie o vašom dieťati. Zabudnite na preplnené spoje hromadnej dopravy a doprajte svojim deťom bezpečnejší spôsob dopravy. Naše taxi pre deti v Bratislave je tu nonstop pre vašich najmenších!

taxi-bratislava (5)

Hľadáte kontakt na
spoľahlivé taxi v Bratislave?

Ozvite sa nám kedykoľvek.

Whatsapp ikona