platobné metódy

Možné platiť aj kartou

0903 106 943

Taxi číslo (číslo na taxi)

Nonstop 24/7 - 0903 106 943

Potrebujete sa dostať z jedného miesta na druhé, no nemáte žiadne overené číslo na taxi? V tom prípade ste na správnej adrese. Naša taxislužba má s prepravou cestujúcich bohaté skúsenosti a radi vás odvezieme tam, kam potrebujete.

Nehľadajte už viac číslo na taxi, s ktorým budete spokojný. My sme tu pre vás vždy, keď nás budete potrebovať. Našou absolútnou prioritou je spokojnosť našich zákazníkov, preto dbáme na bezpečnosť našich vozidiel, ich čistotu a ústretovosť vodičov. Naši vodiči vás ochotne a s radosťou vyzdvihnú na vami požadovanom mieste v konkrétnom čase a odvezú do vášho cieľa.

taxi služba Bratislava

Ak aj vy hľadáte spoľahlivú taxi službu, neváhajte nás kontaktovať na našom taxi čísle a informovať sa o našich službách. Garantujeme vám nielen maximálny komfort počas jazdy, ale aj najnižšie ceny v Bratislave. Obrátiť sa na nás pokojne môžete aj počas víkendov a sviatkov. Naše taxi číslo je totiž dostupné nonstop pre každého. Okrem nášho čísla na taxi poskytujeme tiež možnosť objednať si taxi prostredníctvom online formulára.

taxi-bratislava (5)

Hľadáte kontakt na
spoľahlivé taxi v Bratislave?

Ozvite sa nám kedykoľvek.

Whatsapp ikona