platobné metódy

Možné platiť aj kartou

0903 106 943

Taxi – detská autosedačka

Nonstop 24/7 - 0903 106 943

Patríte k zaneprázdneným rodičom, ktorí nestíhajú voziť svoje deti na krúžky, alebo nastala neplánovaná situácia a vy potrebujete zabezpečiť pre svoje deti odvoz? V tom prípade máme pre vás riešenie. Naše taxi v Bratislave sú na požiadanie vybavené detskou autosedačkou.

Pri preprave detí platia isté pravidlá a my sa ich snažíme dodržiavať na 100 %. Najdôležitejším pravidlom je bezpečnosť. Naše taxi je vybavené kvalitnou detskou autosedačkou pre deti rôzneho veku. Samozrejmosťou je pás, ktorý vodič vždy pred jazdou skontroluje. Stačí, ak nám zavoláte, alebo napíšete a dohodnete si miesto a čas vyzdvihnutia.

taxi pre deti Bratislava

Už sa viac nemusíte báť pustiť svoje deti do školy či na krúžky samé. Naše taxi v Bratislave s detskou autosedačkou je tu pre vás kedykoľvek budete potrebovať. V prípade potreby sa ako rodič môžete spojiť priamo s vodičom, ktorý vám ochotne podá informácie o vašom dieťati. Zabudnite na preplnené spoje hromadnej dopravy a doprajte svojim deťom bezpečnejší spôsob dopravy. Naše taxi s detskou autosedačkou je tu nonstop pre vašich najmenších!

taxi-bratislava (5)

Hľadáte kontakt na
spoľahlivé taxi v Bratislave?

Ozvite sa nám kedykoľvek.

Whatsapp ikona